Kvalitní stínící technika

Naše žaluzie ochrání a zpříjemní uživatelský komfort Vašeho bydlení. V nabídce naší firmy je kompletní sortiment předního výrobce stínící techniky u nás ISOTRA s.r.o.

Image module
Banner image
Venkovní žaluzie
Předokenní venkovní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel u venkovních žaluzií řady Zetta zajišťuje vynikající zastínění a poskytuje vysoký termoregulační efekt.
Banner image
Předokenní rolety
Pokud potřebujete kvalitní zatemnění, spolu s utlumením hluku a zvýšenou ochranou majetku, jsou předokenní rolety vhodnou volbou. Model Stakusit je vhodný pro novostavby, kdy se po omítnutí stává takřka neviditelným.
Banner image
Screenové rolety
Screenové rolety dodávají budovám nadčasový moderní vzhled. Technické tkaniny určené pro tyto systémy zajišťují ochranu proti slunečnímu záření, průniku tepla, a zároveň zabezpečují optimální úroveň přirozeného světla v interiéru.
Banner image
Markýzy
Slaďte markýzu s exteriérem svého domu. Vyberte si terasovou markýzu z mnoha různých provedení nebo využijte košovou markýzu pro komerční účely.
Banner image
Sítě proti hmyzu
Stačí v průběhu letního větrání na moment rozsvítit v místnosti světlo a pokoj je plný hmyzu. Sítě proti hmyzu do oken tento problém spolehlivě odstraní.
Banner image
Vnitřní žaluzie
Naše nabídka vnitřních žaluzií, je složena z několika různých produktových řad, přičemž každá má své určení a specifika. Pro všechny produktové řady interiérového zastínění je však společná vysoká kvalita, moderní design a přijatelná cena.
Banner image
Rolety
Sháníte kvalitní rolety? Kromě klasických látkových interiérových rolet máme v nabídce předokenní a tzv. screenové rolety, zatemňovací rolety vhodné do administrativních budov a samozřejmě i střešní rolety.
Banner image
Žaluzie Plisse
Plisse je skládaná látková žaluzie, která oblékne Vaše okna, zútulní interiér a samozřejmě poskytne zastínění šité na míru vaší místnosti.
Banner image
Japonské stěny
Japonské rolety slouží nejen jako ochrana proti slunečním paprskům, ale jsou také moderním a elegantním doplňkem interiérů. Potřebujete-li například místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem.
Pošlete nám Vaši poptávku

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Nebo volejte +420 777 752 311. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

*