Jsme nejlepší volba pro váš domov

Pergoly

Pergoly

Samonosná bioklimatická pergola se hodí do každé zahrady. Vyznačuje se vkusným designem a možností barevně sladit veškeré komponenty. Hliníkové bio pergoly z odolných materiálů tak přispívají k pohodlnému bydlení za dostupnou cenu.

Podle venkovního uspořádání kolem vašeho domu si určíte způsob montáže. Na výběr máte buď z volně stojícího provedení bioklimatické pergoly ARTOSI, nebo si zvolíte její ukotvení do zdi.

Další výhodou je rozdělení otočných střešních lamel na více sektorů, které můžete pomocí elektrického ovladače různě zastiňovat. V zakryté části bioklimatické pergoly ARTOSI se pak dá třeba grilovat, zatímco vy se v prosluněném koutu opalujete. Během přeháněk odvádí plně uzavřené lamely vodu do nosné stojky.

Pokud zatoužíte také po boční ochraně před živly, pomohou vám zastiňovací screenové rolety nebo posuvné zasklení. Mezi další oblíbené doplňky se řadí též osvětlení bioklimatické pergoly pomocí integrovaných LED pásků, které uplatníte při večerní párty.

Jakmile začne venku pofukovat, nemusíte se bát. Bioklimatická pergola má v ceně automaticky zahrnutou tu nejvyšší odolnost proti větru. Montáž ARTOSI z precizně vyrobených stavebnicových dílů si můžete objednat u našich smluvních partnerů v celé republice. Hliníková bioklimatická pergola, její cena a důmyslné konstrukční řešení s pětiletou zárukou nemají konkurenci. Pro doplňující dotazy a poptávky jsme vám k službám.

Nevíte si rady? Nechte si poradit.

Nevíte si rady?
Nechte si poradit.

Záruka kvality
a spokojenosti

Naše podnikání je postaveno na Vaší spokojenosti a kvalitě dodaných výrobků. Pečlivě tyto parametry sledujeme a zlepšujeme.

Profesionální montáž
a servis

Nabízíme Vám profesionální montáž a spolehlivé služby v oblasti dodání produktů a záručního i pozáručního servisu.

Kvalitní
produkty

Naši dodavatelé a výrobci kladou velký důraz na materiály nejvyšší kvality a nové technologie, které zajišťují úspornost a spolehlivost.