Jsme nejlepší volba pro váš domov

Pergoly

Pergoly

Toužíte po zvýšení pohodlí a krásy Vaší zahrady? Pak jsou bioklimatické pergoly a hliníkové přístřešky tou nejlepší volbou pro Vás. Díky zahradním pergolám a přístřeškům si můžete užívat příjemný vánek, klid a krásu okolní přírody, a přitom se cítit stejně komfortně jako v pohodlí domova.

  • Bioklimatické pergoly jsou naší tajnou zbraní pro dokonalý venkovní zážitek. Pomocí pohyblivých lamel můžete přesně regulovat množství světla i ventilace v pergole a chránit se před nepříznivým počasím. Tato flexibilita znamená, že můžete využívat Váš venkovní prostor po celý rok, bez ohledu na počasí
  • Hliníkové přístřešky jsou další elegantní volbou pro zvýšení komfortu venkovního prostoru. Jsou lehké, a přesto velmi odolné proti korozi. Díky nim můžete chránit terasu, parkoviště nebo jinou venkovní plochu před nepříznivým počasím a slunečním zářením

 

Ale to není vše! Jsme také hrdým obchodním partnerem firmy ISOTRA, tradiční České firmy se sídlem v Opavě, která je specialistou v oboru stínicí techniky. S námi máte jistotu, že Vaše zahradní pergola či přístřešek budou vyrobeny z prvotřídních materiálů a dostane se Vám precizní instalace.

Nevíte si rady? Nechte si poradit.

Nevíte si rady?
Nechte si poradit.

Záruka kvality
a spokojenosti

Naše podnikání je postaveno na Vaší spokojenosti a kvalitě dodaných výrobků. Pečlivě tyto parametry sledujeme a zlepšujeme.

Profesionální montáž
a servis

Nabízíme Vám profesionální montáž a spolehlivé služby v oblasti dodání produktů a záručního i pozáručního servisu.

Kvalitní
produkty

Naši dodavatelé a výrobci kladou velký důraz na materiály nejvyšší kvality a nové technologie, které zajišťují úspornost a spolehlivost.