Jsme nejlepší volba pro váš domov

HS portály

Zdvižně posuvné dveře neboli HS portály jsou velmi oblíbené pro komfort ovládání, vysokou funkčnost a hlavně umožňují vybavit dům prosklenou stěnou velkých rozměrů. HS profily prosvětlují interiér a působivě ho propojují s balkonem, terasou či zahradou. Přes značnou hmotnost se křídla ovládají jednou rukou, takže s nimi nebudou mít problém ani děti. Přitom šetří místo: křídla se zasouvají do sebe a v místnosti neblokují žádný manipulační prostor. Ovšem na rozdíl od posuvně sklopných dveří (PSK) nelze křídla HS profilů vyklápět.

Konstrukce zdvižně posuvných dveří je velmi pevná a zaručuje dlouhodobou funkčnost, těsnost a odolnost vůči větru a dešti. Skvělé tepelně izolační vlastnosti profilů a zasklení velkých tlouštěk umožňují velkoplošné prosklené stěny využít i v domech s nízkoenergetickým a pasivním standardem. Zdvižně posuvné dveře jsou vhodné i pro objekty, které vyžadují bezbariérový přístup. HS profily instalujeme v plastovém, ale i hliníkovém provedení. Dostupné jsou v několika variantách posuvných křídel.

Nevíte si rady? Nechte si poradit.

Nevíte si rady?
Nechte si poradit.

Záruka kvality
a spokojenosti

Naše podnikání je postaveno na Vaší spokojenosti a kvalitě dodaných výrobků. Pečlivě tyto parametry sledujeme a zlepšujeme.

Profesionální montáž
a servis

Nabízíme Vám profesionální montáž a spolehlivé služby v oblasti dodání produktů a záručního i pozáručního servisu.

Kvalitní
produkty

Naši dodavatelé a výrobci kladou velký důraz na materiály nejvyšší kvality a nové technologie, které zajišťují úspornost a spolehlivost.