Jsme nejlepší volba pro váš domov

Technik zaměřování zakázek

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky
  • Tvorba cenových nabídek a zadávání zakázek do výroby
  • Zaměřování oken, dveří, garážových vrat a stínící techniky
  • Drobné servisní práce oken, dveří a stínící techniky
  • Technické poradenství
  • Vedení, organizace a kontrola montážních prací
  • Práce v kanceláři i přímo v terénu

Co od Vás očekáváme:

  • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Samostatnost a ochotu se učit, proaktivní přístup
  • Technické myšlení, manuální zručnost a základy práce na počítači (Outlook, Office)
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok

Co nabízíme:

  • Zajímavé finanční hodnocení
  • Práci na hlavní pracovní úvazek
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Služební vozidlo
  • Slevu na firemní výrobky
  • Místo výkonu práce: Lukov
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Zaujala vás tato pozice?