Zdvižně posuvné dveře neboli HST portály jsou v poslední době velmi oblíbené pro komfort ovládání, vysokou funkčnost a hlavně umožňují vybavit dům prosklenou stěnou velkých rozměrů. HST profily prosvětlují interiér a působivě ho propojují s balkonem, terasou či zahradou. Přes značnou hmotnost se křídla ovládají jednou rukou, takže s nimi nebudou mít problém ani děti. Přitom šetří místo: křídla se zasouvají do sebe a v místnosti neblokují žádný manipulační prostor. Na rozdíl od posuvně sklopných dveří (PSK) nelze křídla HST profilů vyklápět.

Konstrukce zdvižně posuvných dveří je velmi pevná a zaručuje dlouhodobou funkčnost, těsnost a odolnost vůči větru a dešti. Skvělé tepelně izolační vlastnosti profilů a zasklení velkých tlouštěk umožňují velkoplošné prosklené stěny využít i v domech s nízkoenergetickým a pasivním standardem. Zdvižně posuvné dveře jsou vhodné i pro objekty, které vyžadují bezbariérový přístup.
HST profily vyrábíme z plastu, hliníku, dřeva i dřevohliníku. Dostupné jsou v několika variantách posuvných křídel.
Povrchová úprava zdvižně posuvných dveří je závislá na zvoleném materiálu. Dřevěné profily si můžete nechat natřít krycím lakem nebo přírodní lazurou, která zvýrazní přirozenou kresbu dřeva případně použít hliníkové opláštění. Pro povrch plastových, hliníkových a dřevohliníkových profilů můžete volit ze široké škály barev a dekorů včetně věrných imitací dřeva.

HST profily osazujeme masivním kováním předních evropských výrobců.

Pošlete nám Vaši poptávku

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Nebo volejte +420 777 752 311. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

*