Kvalitní garážová technika

Nabízíme výrobky české firmy JIMI Tore. Garážová vrata jsou vyráběná na míru, s unikátním designem a stylem. Uspokojíme vaše požadavky na funkčnost, bezpečnost i vzhled.

Katalog Jimi Tore
Aktuální katalog sekčních vrat a příslušenství
Leták Jimi Tore
Aktuální leták Jimi Tore
Image module
Banner image
Garážová vrata
Komponenty garážových vrat vyrábíme z vysoce kvalitních materiálů od uznávaných evropských výrobců. Kvalita zpracovávaného ocelového plechu oboustranně žárově zinkovaného o síle 0,5 mm je doplněna povrchovou úpravou práškovou polyesterovou barvou RAL 9010.
Banner image
Průmyslová vrata
Nabízíme univerzální řešení pro firmy, kterým pomůžeme najít rovnováhu mezi funkční a estetickou stránkou. Spektrum podnikatelských aktivit je velice široké a my se snažíme uspokojit potřeby každého z nich. Dokážeme dodat průmyslová vrata pro těžké provozy s důrazem na bezchybnou funkci a odolnost
Banner image
Stranová vrata
Posuvná vrata nabízí svým uživatelům mnoho výhod. Tou hlavní je možnost pouze částečného otevření pro pohodlný průchod či fakt, že posuvná vrata nesníží průjezdní výšku otvoru. Konstrukční panely vrat zajíždí podél stěny garáže nikoliv pod strop.
Banner image
Křídlová vrata
Naše dvoukřídlová vrata jsou vhodná pro veškeré garáže s minimálním ostěním a nadpražím. Jsou vždy vyráběna za pomoci kvalitních seřizovacích pantů, které zaručí dokonalé vyvážení vrat s rámem, který je nejvýraznějším designovým prvkem.
Pošlete nám Vaši poptávku

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Nebo volejte +420 777 752 311. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

*