Jsme nejlepší volba pro váš domov

Chytrá domácnost

Automatizace
domácnosti od Somfy®

Mějte celý svůj domov odkudkoliv pod kontrolou a získejte více pohodlí, bezpečí a úspor na energiích. Chytrá domácnost je jako neviditelný sluha, který udělá vše, co vám na očích uvidí. Všechny kompatibilní prvky své domácnosti můžete ovládat přes mobilní aplikaci, dálkové a nástěnné ovladače, ale i hlasovými povely. Dokonce se mohou ovládat i samy díky předem nastaveným scénářům. Už se tak o nic nemusíte starat. Navíc jsou všechny produkty od Somfy, specialisty na chytrou domácnost, přátelská k životnímu prostředí.

somfy-ico-main

Terasy a zahrady

Venkovní rolety a žaluzie

Zabezpečení

Vrata a brány

Osvětlení

TaHoma® switch

Celý váš domov si vezme na starost komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® switch. Přímo na elegantním zařízení jsou dvě tlačítka, na která si nastavíte své dva nejoblíbenější scénáře. Hravě je tak spustíte jedním dotykem. Například při odchodu a příchodu domů. Další scénáře si nastavíte v aplikaci TaHoma.

Jak může scénář vypadat? Například při příchodu domů kliknete na jedno ze svých tlačítek
a celý dům se dá do pohybu. Zavřou se garážová vrata a vjezdová brána, uzamkne se chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper, deaktivují se kamery a alarmy, zapne se topení, rozsvítí se vybraná světla a žaluzie a rolety se nastaví do požadované pozice. Vítejte doma!

Nejdokonalejší řešení pro chytrý domov: otevřené a rozšiřitelné.
TaHoma® switch je kompatibilní s téměř 300 typy výrobků Somfy a partnerů.

3 způsoby ovládání vašich zařízení

Díky snadnému ovládání
…můžete jediným dotekem provádět každodenní úkony.

Díky aplikaci TaHoma
…můžete programovat a ovládat svá zařízení z domova i odjinud, nebo nastavit automatizace.

Díky hlasovému asistentovi
…můžete svůj domov ovládat třeba i za volantem.

Somfy, partner pro vaši propojenou domácnost.

Venkovní rolety a žaluzie

Předokenní rolety a žaluzie vám dopřejí nejen více soukromí před nevítanými pohledy zvenčí, ale jsou také kvalitním bezpečnostním prvkem. Zároveň odcloňují sluneční paprsky a s vhodně nastavenou automatizací s nimi můžete šetřit za energie – v létě zabraňují přehřívání interiéru a ušetříte za klimatizaci, v zimě udrží drahocenné teplo uvnitř a ušetříte za topení. K tomu pomáhají i sluneční čidla.

Do své chytré domácnosti můžete zapojit také interiérové stínění – závěsy, záclony i plisé. Vše se může automaticky vytahovat a zatahovat dle intenzity slunečních paprsků nebo v závislosti na čase.

Markýzy a pergoly

Také stínění svého venkovního posezení můžete propojit s chytrou domácností. Vaše markýzy ochrání před nepřízní počasí větrné čidlo a nemusíte neustále zatahovat a vytahovat stínění pro příjemný chládek nebo výhled na vaší terase.

Vrata a brány

Představte si to pohodlí, kdy vyjedete z garáže rovnou na ulici. Už nemusíte před sebou otevírat garážová vrata a vjezdovou bránu a za sebou zase zavírat. Vše se stane automaticky.

Někdo zvoní za brankou? Můžete mu rovnou otevřít na dálku přes videotelefon, kde také uvidíte, kdo to je. A dalším bezpečnostním prvkem, který musíte mít, je chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper. Snadno si otevřete pomocí mobilního telefonu. Jednoduše můžete udílet a odepírat přístupy a otevřít na dálku třeba paní na úklid.

Somfy

To vše a mnohem více nabízí produkty od našeho partnera, společnosti Somfy, která se na trhu úspěšně pohybuje již více než 50 let. V současné době je uznávaným výrobcem pohonů pro garážová vrata, vjezdové brány, stínicí techniky a produktů pro zabezpečení domácností. Vše propojuje v ucelený celek komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® switch. Můžete se spolehnout, že všechny produkty Somfy jsou šetrné k životnímu prostředí.